Sündmused

Armas hing!

Kutsume Sind osalema Vaba Eesti esimesel suursündmusel laupäeval, 13. veebruaril 2021 algusega kell 13 Essu mõisas. Veiko Huuse on algatanud kogukonna loomise Eestis, mis on suveräänne, isemajandav ning Eestimaa inimesi ja loodust väärtustav (vt Vaba Eesti manifesti: www.vabaeesti.ee ). Veiko Huuse on sündinud ja kasvanud maal, tegutsenud eduka ettevõtja ja koolitajana rahvusvahelises mõõtkavas ning tema eluülesandeks on uuesti luua elu kooskõlas loodusega südametunnistuse alusel – vabade loojatena vabal Eestimaal.

Teadvusruumi avardaja Vaba Eesti kogukonnale on uus meediakanal Fonte.News (www.fonte.news), kellega koostöös kutsume inimesi osalema Vaba Eesti ülesehitamisel iseorganiseerumise kaudu ning kellega koos loome ka suursündmuse 13. veebruaril. 

 

Sündmuse tihedat programmi modereerib Fonte.Newsi toimetaja Erki Veiko ning see koosneb järgmistest osadest:


kl 13 “Uus ühiskond ja iseorganiseerumine”,
esinevad Veiko Huuse, Saale Kareda ja Erki Laansalu.

 

kl 14 “Tervis ja puhas toit”,
esinevad Pille Ilves, Mercedes Merimaa ja Herdis Elmend.


kl 15 “Elu kooskõlas looduse ja kõrgema korrapäraga”,

esinevad Vahur-Paul Põldma, Tiina Varatalu, Indrek Vainu ja Jaan Väli.

 

Seejärel arutelu ja küsimuste esitamine esinejatele ning vaba suhtlus.

Suursündmuse lõpul võimalus liituda erinevate töögruppidega, mis on vajalikud uue ühiskonna loomisel valdkondades nagu tervis, puhta toidu kasvatamine, uued väärtuste vahetamise süsteemid, vabaenergia, terviklik haridus ja ümberõpe jt.

Sissepääs vabatahtliku annetuse alusel vastavalt võimalusele. Palun tulge kohale aegsasti, et saaksime täpselt alustada, saali sissepääs alates kella 12.30st. Palume kõigil osalejatel saabumisel end registreerida koos meiliaadressiga, et saaksime hoida ühendust.


Kohtumiseni!
Vaba Eesti loojad